Odborné sociální poradenství

Poskytneme vám odborné sociální poradenství v těžkých životních situacích. Poradíme vám v oblastech sociální dávek, důchodů, zaměstnanosti, vzdělání i v oblasti občanského práva.

Poradíme vám v těžkých životních situacích

Ocitli jste se v nepříznivé životní situaci? Nevíte, na jakou pomoc máte nárok? Potřebujete poradit v oblastech sociální podpory, dávek v hmotné nouzi či v oblasti bydlení pro osoby se zdravotním postižením? Obraťte se na naši odbornou poradnu.

bezplatně

nestranně

diskrétně

Pro koho jsou služby sociální poradny určeny?

Odborné sociální poradenství poskytujeme všem občanům Královehradeckého kraje. Naše služby jsou určeny především pro:

S čím vám pomůžeme?

Poskytneme vám odborné poradenství v oblastech, které se týkají zdravotně postižených osob. Poradíme vám v sociální a důchodové problematice, s vyřízením státních příspěvků a dávek, se vzděláváním handicapovaných dětí i s pracovně právními otázkami v souvislosti se zaměstnáváním a výkonem práce osob se zdravotním postižením. Kromě poradenství vám nabízíme také sociálně aktivizační služby a návazné sociální služby.

Poradí vám zkušení specialisté

Poradenství v Centru pro integraci osob se zdravotním postižením vám poskytnou zkušení sociální pracovníci. Po předchozí domluvě vám odbornou pomoc poskytne právník, psychoterapeut a finanční poradce.

Rezervujte si bezplatné sociální poradenství

Odborné sociální poradenství vám poskytujeme osobně na pobočkách Centra pro integraci osob se zdravotním postižením Královéhradeckého kraje. Zavolejte nám a domluvte si schůzku na našich pobočkách ve městech Hradec Králové, Náchod, Trutnov a Rychnov nad Kněžnou a využijte bezplatné sociální poradenství.