Půjčovna rehabilitačních a kompenzačních pomůcek

Zapůjčíme vám kompenzační a rehabilitační pomůcky, které vám ulehčí život s handicapem i péči o vaše blízké se zdravotním postižením.

Ulehčíme vám péči o sebe a své blízké

Trápí vás nebo vaše blízké zhoršená pohybová schopnost? Pečujete o imobilního partnera nebo rodinné příslušníky? Nemůžete si dovolit nákup speciálního vybavení? Zapůjčíme vám rehabilitační a kompenzační pomůcky, které vám pomohou překonat těžké životní chvíle a lépe zvládnout péči o sebe či své handicapované rodinné příslušníky.

Pomůžeme vám s výběrem kompenzačních pomůcek

Kromě zápůjčky vám nabízíme sociální zprostředkování odborného poradenství při výběru vhodných kompenzačních pomůcek.

V Centru pro integraci osob se zdravotním postižením v Hradci Králové pro vás máme připravenou stálou výstavu rehabilitačních a kompenzačních pomůcek pro osoby s tělesným postižením. Při návštěvě expozice získáte jak informace o možné zápůjčce v regionálních pobočkách, tak i kontakty na výrobce a distributory zdravotních pomůcek.

V rámci péče o osoby se zdravotním postižením vám poskytneme odborné sociální poradenství i sociální aktivizační služby.

Krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení pomůcek

Ke krátkodobé i dlouhodobé zápůjčce vám nabízíme kompenzační pomůcky zvyšující mobilitu, kterými jsou invalidní vozíky, berle, chodítka či schodolezy. Pro ulehčení v péči o imobilní osoby si můžete půjčit elektricky polohovatelné postele, zvedáky na vany, pomůcky osobní hygieny, jako nástavce na WC a další pomůcky.

Zapůjčíme vám:

Stáhněte si ceník rehabilitačních pomůcek

Zavolejte nám a získejte více informací

Informujte se o zapůjčení rehabilitačních a kompenzačních pomůcek. Zavolejte nám! Vybrané kompenzační a rehabilitační pomůcky vám připravíme k zapůjčení na regionálních pobočkách Centra pro integraci osob se zdravotním postižením, které naleznete ve městech Hradec Králové, Trutnov, Náchod a Rychnov nad Kněžnou. Využijte také naše další návazné sociální služby.