Návazné sociální služby

Pomáháme osobám se zdravotním postižením začlenit se do společnosti, získat přátele a překonat těžké chvíle v životě.

Organizujeme aktivity pro zdravotně postižené osoby

Hledáte vhodné aktivity pro zdravotně postižené osoby? Přejete si zapojit se do společnosti? Máte obavy, jak vás společnost se zdravotním postižením přijme? Ničeho se neobávejte, zavolejte nám.

Široký okruh
činností

Návazné sociální služby pro osoby se zdravotním postižením poskytují široký okruh činností a péče pro děti, mládež, dospělé i seniory.

Pomáháme
lidem

Pomáháme lidem, kteří se z důvodu zdravotního postižení nacházejí v nepříznivé sociální situaci.

Noví
přátelé

Pomůžeme i vám začlenit se do společnosti, získat nové přátelé a překonat těžká životní období.

Nabízíme vám vzdělání, sport i kulturu

V rámci návazných sociálních služeb připravujeme psychorehabilitační pobyty pro děti, mládež a dospělé, pořádáme sportovní a kulturní akce, připravujeme vzdělávací kurzy, organizujeme akce sociální rehabilitace a mnoho dalších aktivit. Součástí našich dalších služeb je doprava osob s těžkým zdravotním postižením speciálně upraveným mikrobusem, půjčovna kompenzačních pomůcek, nabídka pracovního uplatnění a další sociální aktivizační služby.

Zavolejte nám

Podívejte se na podrobný výčet služeb:

Vyměníme vám baterie v naslouchátku

Trápí vás potíže se sluchem? Potýkáte se s nedoslýchavostí? Potřebujete náhradní baterie do naslouchadla? Zastavte se v našich regionálních centrech. Ve všech regionálních pobočkách vám poskytneme základní kompenzační pomůcky pro osoby se sluchovým postižením

Získejte více informací, zavolejte nám

Nebojte se požádat o pomoc se začleněním do společnosti. Využijte sociální poradenství a návazné sociální služby, které vám poskytuje Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením Královéhradeckého kraje. Naše pobočky naleznete ve městech Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov a Náchod. Zavolejte nám a domluvte si návštěvu na pobočce, kde získáte více informací o našich službách. Těšíme se na vaši návštěvu.